نوع جدید و متفاوت از مدارس فقر + عکس

نوع جدید و متفاوت از مدارس فقر + عکس
مسئولین دولتی معتقدند که مدارس کپری درحال جمع شدن است و تنها معدود مدارسی در مناطق جنوبی کشور وجود دارد.
به گزارش جهان، این درحالی است که شواهد بسیاری وجود دارد که هنوز تعداد قابل توجهی دانش آموز وجود دارند که در مدارس کپری درس می‌خوانند.
اما اخیرا عکس‌های منتشر شده است که نشان می‌دهد ماجرا نگران‌کننده‌تر از وجود مدارس کپری است. آن‌هم مدارسی است که به صورت کاملا ناامن و غیر مطمئن پذیرای دانش‌اموزان بیگناه خطه فقر در سراسر کشور است.
تصاویری که در زیر مشاهده می‌کنید، نوع جدیدی از مدارس در مناطق فقیرنشین است که دو کلاس درس همزمان در یک اتاق را نشان می‌دهد.


نظر بدهید

نوشته شده توسط سید عبدالهادی غفاری در چهارشنبه سی و یکم شهریور 1389 ساعت 20:28 موضوع سیاست | لینک ثابت


عمارها چرا ساکتند ...

آنقدر شم سیاسی و دینی ، مدعیان پست و فقیر است، که برای احیای اهم واجبات باید علما و مراجع و در نهایت رهبر عزیزمان را هزینه کنیم؛

 یا نه، حمیت ها و تعصبات جاهلانه ی ماهاست که صدای منتقدین ( عمارها ) را خفه کرده است بدون اینکه جایگاه خود را بشناسیم.

آنقدر زمان می گذرد تا جاهلترین افراد به دین هم ناله شان بلند شود و اما چه سود؟ که دیگر اسلامی نمی ماند .

بدانیم که سکوت مردم است که خشم مسئول را بی اثر می گذارد ؛ نه ... 

داود عمران زاده


2 نظر داده شده

نوشته شده توسط سید عبدالهادی غفاری در پنج شنبه بیست و هفتم خرداد 1389 ساعت 13:6 موضوع سیاست | لینک ثابت


به بهانه سالروز نظریه قرن، داماد لرستان

به بهانه سالروز نظریه قرن، داماد لرستان

 

محمدرضا باقری
 
یک سال پیش همین روزها بود که در ایران اسلامی، جنبشی به راه افتاده بود به نام اشرافیت و می خواست جمهوریت نظام را زیر چکمه های رسانه ای و پروپاگاندای تبلیغاتی خود له کند. مردم تصمیم خودشان را گرفته بودند و مصمم بودند که به سینه اشرافیت دست رد بزنند. این اتفاق در 22 خرداد 88 رخ داد.

حضور حماسی  مردم پای صندوق های رای، این بار از این جعبه رای، رسانه ای ساخت تا برخلاف آنچه دیده می شد و شنیده می شد، رای خود را در دفاع از یک آرمان اعلام کند. اما شامگاه 22 خرداد، در حالیکه هنوز رای گیری تمام نشده بود و صندوقی هم برای شمارش آرا باز نشده بود، میر حسین موسوی در برابر خبرنگاران با قاطعیت اعلام کرد که" پیروز انتخابات با نسبت آرای بسیار زیاد، اینجانب هستم."


نظر بدهید

نوشته شده توسط سید عبدالهادی غفاری در دوشنبه بیست و چهارم خرداد 1389 ساعت 12:37 موضوع سیاست | لینک ثابت


بغض مردم دیگر صبر نمی شناسد

بغض مردم دیگر صبر نمی شناسد

لطفا توقع نداشته باشید که دیگر کسی چیزی نگوید ، مردم صبر نظام را ندارند ، اتفاقی که در 14خرداد در سالگرد امام (ره) اتفاق افتاد اولین صحنه ای بود که مردم سید حسن خمینی را گیر آوردند و با شعارهایی چون مرگ بر موسوی(یعنی سید حسن جان از سران فتنه برائت بجوی ) ، وصیت حاج احمد اطاعت از ولایت (یعنی شما باید به عنوان وارث نسبی امام (ره) ارثیه ی اصلی امام که اطاعت و حرکت در مسیر ولی فقیه است را همیشه انجام دهی ) و در نهایت نواده ی روح الله سید حسن نصرالله (ما کسی که پیرو ولایت باشد را فرزند امام می دانیم و نسب شما نباید باعث شود که خود را گم کنید)  اعتراض خودشان را به رفتار و افعال  یک سال اخیر ایشان ابراز کردند . سید حسن آقا باید بداند که این فریاد از دل همه ما که به حرم نیامده بودیم و خود را فرزندان روح الله می دانیم هم شنیده می شد .

این اعتراض نه فقط اعتراض به مواضع سید حسن تنها بود ؛ این اعتراضی بود که از برخورد نکردن نضام با هاشمی رفسنجانی ، محمد خاتمی ، موسوی خوئینی ها ، میر حسین موسوی ، مهدی کروبی ، مهدی هاشمی ، فائزه هاشمی و ...  ، بغضی شده بود بر گلوی مردم .

آقایان هاشمی و مطهری و انصاری و سید حسن بدانند تا با سران برخورد نشود هر جا که افراد نامبرده یا دوستان ایشان حاضر گردند از همین برخورد ها و چه بسا بدتر مشاهده خواهند کرد .

سید حسن جان ما را با مصافحه با رهبر نمی توانی بفریبی ،عملکرد شما در یک سال گذشته آنقدر واضح است که با یک روبوسی خل نمی شود ؛ آن روز مقام معظم رهبری همچون پدری مهربان شما را در آغوش کشید نه بیشتر اما این خود بیان کننده ی این بود که آغوش رهبری همیشه بر همه باز است . 

و ما نیز دوست داریم سید حسنی را که یک سال صبر می کردیم تا ایشان را حداقل در مراسم سالگرد امام (ره) زیارت کنیم دوباره به افکار امام برگردد .

سید جان بدانید آنان فقط به دنبال استفاده ی ابزاری از شمایند وگرنه آنانکه همه بغض شان از امام است کجا و خانواده محترم امام کجا ؛

 سید جان آنان به دنبال رسوایی شمایند ، برگردید که تنها مدافع شما همین مردم پیرو خط امام  ، فرزندان روح الله و فدائیان رهبری اند .


نظر بدهید

نوشته شده توسط سید عبدالهادی غفاری در شنبه بیست و دوم خرداد 1389 ساعت 15:42 موضوع سیاست | لینک ثابت


اندیشهای امام روی نیزه


نظر بدهید

نوشته شده توسط سید عبدالهادی غفاری در سه شنبه یازدهم خرداد 1389 ساعت 17:8 موضوع سیاست | لینک ثابت


امام‌خميني(ره): آقاى خامنه‏اى نعمتى كه چون خورشيد روشنى مى‏دهد

ياد امام- راه امام (1)
امام‌خميني(ره): آقاى خامنه‏اى نعمتى كه چون خورشيد روشنى مى‏دهد

خبرگزاري فارس: امام خميني(ره) مي فرمودند: آقاى خامنه‏اى، در بين متعهدان به اسلام و مبانى اسلامى، نعمتى است كه چون خورشيد، روشنى مى‏دهد.


به گزارش خبرگزاري فارس، در آستانه انتخاب حضرت آيت‏الله العظمى خامنه‏اى به رهبرى نظام جمهورى اسلامى ايران توسط مجلس خبرگان‏ رهبري به نمونه هايي از گفته هاي حضرت امام خمينى(ره) درباره ايشان اشاره مي‌شود؛


نظر بدهید

نوشته شده توسط سید عبدالهادی غفاری در سه شنبه یازدهم خرداد 1389 ساعت 15:51 موضوع سیاست | لینک ثابت


طعم زندگی در روستاهای اهواز - عکس

 

طعم زندگی در روستاهای اهواز - عکس

 


نظر بدهید

نوشته شده توسط سید عبدالهادی غفاری در سه شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1389 ساعت 11:53 موضوع سیاست | لینک ثابت


خط امام(ره) كجاست؟ متن كامل مناظره خاتمي و روان بخش در دانشگاه تهران

خط امام(ره) كجاست؟
متن كامل مناظره خاتمي و روان بخش در دانشگاه تهران

اشاره: شنبه سي‌ام آذر، دانشگاه تهران ميزبان جلسه مناظره بين محمدرضا خاتمي و قاسم روان‌بخش بود. مشروح اين مناظره را در ذيل مي‌خوانيد.


نظر بدهید

نوشته شده توسط سید عبدالهادی غفاری در شنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1389 ساعت 22:1 موضوع سیاست | لینک ثابت


مناظره سخنگوي حزب كارگزاران با دبير سياسي پرتو سخن

مناظره سخنگوي حزب كارگزاران با دبير سياسي پرتو سخن

اشاره: هفته گذشته همزمان با سفر آقاي ميرحسين موسوي به كرمان ، به دعوت جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه شهيد باهنر مناظره اي بين آقاي مرعشي سخنگوي حزب كارگزارن و آقاي روان بخش دبير سياسي هفته نامه پرتو سخن برگزار شد كه توجه شما را به آن جلب مي كنيم.


نظر بدهید

نوشته شده توسط سید عبدالهادی غفاری در شنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1389 ساعت 21:52 موضوع سیاست | لینک ثابت